Osuszanie pomieszczeń SAHARA

Bytów, Miasto, Koszalin, Gdańsk, Sopot, Chojnice
(+48) 606 620 914 - (+48) 531 834 757 - biuro@osuszaniebytow.pl

Osuszacze powietrza

Problem z usunięciem wilgoci powstał w wyniku technologicznym czy spowodowany zalaniem, powodzią to już nie problem ! w szybkim i skutecznym pozbyciu się wilgoci świetnie sprawdza się osuszacz kondensacyjny, który doskonale sprawdzi się na budowlach jak również doskonale zmniejszy szkody wynikłe po zalaniu

Kondensacja pary wodnej, jest to proces polegający na przejściu znajdującej się w powietrzu pary wodnej ze stanu gazowego w ciekły (skroplenie) lub stały (resublimacja). 

Osuszanie kondensacyjne działa poprzez obniżenie wilgoci powietrza w osuszanym pomieszczeniu, dzieje się tak poprzez wychwycenie wody z powietrza tzn. skroplenie zawartej w powietrzu pary wodnej i wyprowadzenie uzyskanej wody.

Osuszacz kondensacyjny pochłania przez filtr powietrze z pomieszczenia, następnie dociera ono na parownik gdzie zostaje natychmiast schłodzone co prowadzi do kondensacji pary wodnej i zamiany jej w wodę. Woda odprowadzana jest do zbiornika.

Aby osuszanie było najbardziej wydajne najlepiej osuszać w temperaturze 20-25°C, ale osuszacze działać mogą od 0 do 50°C. Pomieszczenia należy osuszać przy zamkniętych drzwiach i oknach to znacznie przyśpieszy proces osuszania. 

Wynajem osuszaczy

Firma SAHARA rozwiąże Twoje problem związane z wilgocią bez względu na sposób powstania, czy to zalanie czy remont bez względu na to czy jest to mieszkanie, hala czy nowo powstały budynek..

Wynajmij osuszacz od 40 PLN na 24 godziny

* Transport i dowóz do klienta według taryfy

Kontakt

(+48) 606 620 914 - 531 834 757
biuro@osuszaniebytow.pl

Adres firmy

77-100 Bytów (woj. pomorskie)

Obszar działania firmy

Bytów, Słupsk, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Miastko, Koszalin, Wejherowo, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, oraz inne...

© Copyright 2015 - Osuszanie pomieszczeń i budynków

Profesjonalne osuszanie pomieszczń po zalaniu i nie tylko. Pomocne podczas remontu oraz budowy domu. Przyśpiesza prace budowlane.
Firma SAHARA oferuje usługi wynajmu oraz transportu maszyn osuszających pomieszczenia.

projekt i wykonanie marcinskiba.net